1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Хумор

Вицови, зафрканции, смешни слики и текстови...

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Proton
  Одговори:
  5,085
  Прегледи:
  200,008
 2. важна
  Одговори:
  416
  Прегледи:
  50,001
 3. Jackal
  Одговори:
  1,499
  Прегледи:
  98,022
 4. melpomena
  Одговори:
  2,632
  Прегледи:
  90,915
 5. Selma
  Одговори:
  677
  Прегледи:
  31,060
 6. Maks
  Одговори:
  100
  Прегледи:
  6,482
 7. The_Mayor
  Одговори:
  92
  Прегледи:
  9,924
 8. Jackal
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,170
 9. 84 sk_Y ^_-
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  3,452
 10. Altaïr
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,253
 11. Podem
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  844
 12. Andrea Bloodbucket
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  1,702
 13. Мрчатор
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,482
 14. важна
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  1,900
 15. КрисТина К.
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,740
 16. Selma
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  1,403
 17. Hip.Hop_MKD
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  1,841
 18. Hip.Hop_MKD
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  3,244
 19. Selma
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  2,492
 20. 84 sk_Y ^_-
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,186
 21. Gabriela
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  24,322
 22. Mila Kunis
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  1,612

Опции за прикажување на темите

Вчитување...