1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 2. Подфорумот „Политика и политички настани“ се отвора со цел да се информираме и дискутираме за политичките збиднувања во Македонија и светот.

  Освен стандардните форумски правила, се молат членовите да:
  - Се држат настрана од својата пристрасност и да дискутираат во рамките на зададената тема, односно да ја држат дискусијата на соодветно ниво. Секое скршнување од истата ќе биде избришено и казнувано по потреба.
  - Не навлегуваат во конфликти околу политичките партии на кои (не) им се наклонети.
  - Секој обид за партиски активизам ќе биде санкциониран, а корисникот баниран.

  Пристап до овој подфорум имаат членови со над 300 мислења по останатите теми, односно членови чија цел не е ширење политичка пропаганда и нетрпеливост.

  Тимот на ЦрноБело форум се оградува од поддржување на било која политичка партија.

Политика и политички настани

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. Altaïr
  Одговори:
  485
  Прегледи:
  20,117
 2. Hip.Hop_MKD
  Одговори:
  244
  Прегледи:
  12,029
 3. Luckky
  Одговори:
  156
  Прегледи:
  15,906
 4. Altaïr
  Одговори:
  131
  Прегледи:
  9,581
 5. Altaïr
  Одговори:
  113
  Прегледи:
  8,473
 6. Snape
  Одговори:
  98
  Прегледи:
  10,396
 7. Sebastian
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  8,650
 8. Kisserboy
  Одговори:
  81
  Прегледи:
  13,090
 9. Altaïr
  Одговори:
  80
  Прегледи:
  6,689
 10. Kisserboy
  Одговори:
  73
  Прегледи:
  5,637
 11. Bum-Bum
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  10,140
 12. The High Commander
  Одговори:
  62
  Прегледи:
  5,663
 13. Y1K991
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  6,027
 14. Makedonec
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  3,302

Опции за прикажување на темите

Вчитување...