1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 2. Подфорумот „Политика и политички настани“ се отвора со цел да се информираме и дискутираме за политичките збиднувања во Македонија и светот.

  Освен стандардните форумски правила, се молат членовите да:
  - Се држат настрана од својата пристрасност и да дискутираат во рамките на зададената тема, односно да ја држат дискусијата на соодветно ниво. Секое скршнување од истата ќе биде избришено и казнувано по потреба.
  - Не навлегуваат во конфликти околу политичките партии на кои (не) им се наклонети.
  - Секој обид за партиски активизам ќе биде санкциониран, а корисникот баниран.

  Пристап до овој подфорум имаат членови со над 300 мислења по останатите теми, односно членови чија цел не е ширење политичка пропаганда и нетрпеливост.

  Тимот на ЦрноБело форум се оградува од поддржување на било која политичка партија.

Политика и политички настани

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. Hip.Hop_MKD
  Одговори:
  244
  Прегледи:
  12,066
 2. diva orhideja
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,246
 3. Altaïr
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  710
 4. Y1K991
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  6,046
 5. Kisserboy
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,928
 6. Makedonec
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  3,318
 7. Altaïr
  Одговори:
  485
  Прегледи:
  20,186
 8. Kisserboy
  Одговори:
  73
  Прегледи:
  5,648
 9. misterija
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,215
 10. misterija
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  3,236
 11. Altaïr
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  402
 12. misterija
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  4,087
 13. Altaïr
  Одговори:
  113
  Прегледи:
  8,501
 14. The High Commander
  Одговори:
  62
  Прегледи:
  5,696

Опции за прикажување на темите

Вчитување...