1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 2. Подфорумот „Политика и политички настани“ се отвора со цел да се информираме и дискутираме за политичките збиднувања во Македонија и светот.

  Освен стандардните форумски правила, се молат членовите да:
  - Се држат настрана од својата пристрасност и да дискутираат во рамките на зададената тема, односно да ја држат дискусијата на соодветно ниво. Секое скршнување од истата ќе биде избришено и казнувано по потреба.
  - Не навлегуваат во конфликти околу политичките партии на кои (не) им се наклонети.
  - Секој обид за партиски активизам ќе биде санкциониран, а корисникот баниран.

  Пристап до овој подфорум имаат членови со над 300 мислења по останатите теми, односно членови чија цел не е ширење политичка пропаганда и нетрпеливост.

  Тимот на ЦрноБело форум се оградува од поддржување на било која политичка партија.

Политика и политички настани

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Bum-Bum
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  7,066
 2. Mnogo Bitno
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  680
 3. Makedonec
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,937
 4. Altaïr
  Одговори:
  79
  Прегледи:
  3,905
 5. Sebastian
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  5,731
 6. Mnogo Bitno
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,183
 7. Altaïr
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  459
 8. Altaïr
  Одговори:
  131
  Прегледи:
  5,130
 9. Snape
  Одговори:
  98
  Прегледи:
  7,781
 10. Luckky
  Одговори:
  156
  Прегледи:
  11,087
 11. emzzy
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  1,778
 12. diva orhideja
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,364
 13. The High Commander
  Одговори:
  62
  Прегледи:
  3,895
 14. Altaïr
  Одговори:
  113
  Прегледи:
  5,499

Опции за прикажување на темите

Вчитување...