1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Нови пораки на Профил

 1. BigPoppa
 2. Kisserboy
 3. Ljupkas
  Ljupkas
  Mi trebaa novogodisnoo pesnicee
  1. Kisserboy
   Kisserboy
   ed sheeran perfect
   27 декември 2017
 4. вован1
 5. Marchisio
  Marchisio Badgirl
  Mi nedostigas <3
  cvekinjata vo park me posetuvaat na tebe
  1. На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Makedonec
   Makedonec
   Во врска сте биле?
   12 декември 2017
 6. bliznaci
  bliznaci straf
  Добровечер,дали може да ми кажеш фб профил,да ти го пратам по порака,ти го напишав.
 7. incule
  incule
  Се е забегано
  1. На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 8. BaceE
  BaceE
  Почнав да пишувам дневник уште во 2015г, за секоја година по еден дневник не знам како почна за да го пишувам.
 9. Ѕид на плачот
  Ѕид на плачот
  Сакав еден човек, сеуште го сакам... Не можам да го заборавам, го барам во сите го нема... Најлошото е тоа што никад не го иам запознаено...
  1. На incule, FemmeFatale и antonio им се допаѓа ова.
 10. Sekookes