1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Нови пораки на Профил

 1. Makedonec
  Makedonec Electra
  Фали твојот хумор на форумов :/
 2. malecka
  malecka
  kissssss do site :*
  1. На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
  2. $F@$|-|T@
   $F@$|-|T@
   кисс и до тебе :*
   17 јули 2017
   На malecka му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Mnogo Bitno
   22 август 2017
 3. Mnogo Bitno
  Mnogo Bitno Falanga
  sreken rodenden Falanga ziv i zdrav...
 4. Altaïr
  Altaïr Electra
  Бууууу
  1. На Electra му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Electra
   Electra
   Да бе, се врати и бу одма.
   9 јули 2017
  3. Altaïr
   Altaïr
   Па не ти текнува да дојдеш, морам да плашам одма, ама ти изгледа не се ни плашиш :(
   9 јули 2017
 5. kikaaaaaaa
  kikaaaaaaa
  Не сум за во Македонија.
  1. На Onkel му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Mnogo Bitno
   Mnogo Bitno
   a za na drugo nesto si kike ?
   21 јуни 2017
 6. Kisserboy
  Kisserboy
  да jас jас сум тoj што се лаже дека кога боли љубов е кога само еден сака повеќе..
  1. На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа ова.
 7. mmstudio_rabota
  mmstudio_rabota
  Baram modelki!!!
 8. Марија Gurmesevik
  Марија Gurmesevik
  Zdravo mi treba pismena po makedonski jazik ljubovta ne splotuva vi blagodaram :)
  1. Ѕвездичка
   Ѕвездичка
   I mene mi trebaat 100 000 000 evra :)
   4 април 2017
  2. $F@$|-|T@
   $F@$|-|T@
   Само вмро може да ти напише писмена по македонски
   4 мај 2017
 9. Ѕвездичка
  Ѕвездичка Kisserboy
  Среќен роденден и се најубо. Да ти се исполнат сите желби и секогаш да си најсреќен и најсакан. Чувај ми торта. :*
  1. На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Kisserboy
   Kisserboy
   Фала ти најмногуууу, повели на торта :**
   2 април 2017
 10. Kisserboy
  Kisserboy
  Ме болеше повеќе од што заслужив, бидејќи те сакав повеќе од што заслужуваш
  1. На exdoxia му/ѝ се допаѓа ова.