1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Нови пораки на Профил

 1. Altaïr
 2. kikaaaaaaa
  kikaaaaaaa
  Не сум за во Македонија.
  1. Mnogo Bitno
   Mnogo Bitno
   a za na drugo nesto si kike ?
   21 јуни 2017
 3. Kisserboy
  Kisserboy
  да jас jас сум тoj што се лаже дека кога боли љубов е кога само еден сака повеќе..
  1. На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа ова.
 4. mmstudio_rabota
  mmstudio_rabota
  Baram modelki!!!
 5. Марија Gurmesevik
  Марија Gurmesevik
  Zdravo mi treba pismena po makedonski jazik ljubovta ne splotuva vi blagodaram :)
  1. Ѕвездичка
   Ѕвездичка
   I mene mi trebaat 100 000 000 evra :)
   4 април 2017
  2. $F@$|-|T@
   $F@$|-|T@
   Само вмро може да ти напише писмена по македонски
   4 мај 2017
 6. Ѕвездичка
  Ѕвездичка Kisserboy
  Среќен роденден и се најубо. Да ти се исполнат сите желби и секогаш да си најсреќен и најсакан. Чувај ми торта. :*
  1. На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Kisserboy
   Kisserboy
   Фала ти најмногуууу, повели на торта :**
   2 април 2017
 7. Kisserboy
  Kisserboy
  Ме болеше повеќе од што заслужив, бидејќи те сакав повеќе од што заслужуваш
  1. На exdoxia му/ѝ се допаѓа ова.
 8. incule
  incule
  dont worry be happy
 9. Kisserboy
  Kisserboy Pisces
  Среќен Роденден срце и се најубооо <3333333333333333333
  Те бакнува Битолчанецот ^^
  1. На Pisces му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Pisces
   Pisces
   Ич не каснишш
   Фала цуции,кис фром Скопје <3333333
   1 март 2017
  3. Kisserboy
   Kisserboy
   Ајде студенски живот немам мн време битно е да ми текни хахахаха <333333333333
   1 март 2017
  4. Pisces
   Pisces
   Хехех секакоо за мене<333333333333333
   2 март 2017
 10. Pol Pot
  Pol Pot Outrider
  Собирам револуционери, сакаш да се пријавиш?